Leerkrachten

Groep 1
Martha Jansen
m.jansen@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe afwisselend)
Ingrid Jager
i.jager@deborgh-hgl.nl
(woe afwisselend – do – vrij)
Groep 2
Lisette Kosterink (vervanger van Michelle Nollen)
l.kosterink@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do – vrij)

Michelle Nollen (zwangerschapsverlof)
m.nollen@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do – vrij)

Groep 3
Natascha Schipper (vervanger Monique Leeftink)
n.schipper@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do)

Monique Leeftink (afwezig i.v.m. ziekte)
m.leeftink@deborgh-hgl.nl

Groep 4
Saskia Meijer
s.meijer@deborgh-hgl.nl
(ma – di )
Simone Paalhaar
s.paalhaar@deborgh-hgl.nl
(woe – do – vrij)
Groep 5
 
Sabine Wessels
s.wessels@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do)
Karin Kamers
k.kamers@deborgh-hgl.nl
(vrij)
Groep 6
Rick Snippert
r.snippert@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do – vrij)

 

Groep 7
 
Sylvia van der Vegt
s.vandervegt@deborgh-hgl.nl
(ma – di  – do – vrij)
 Saskia Meijer
s.meijer@deborgh-hgl.nl
(woe )
Groep 8
Bo Smit
b.smit@deborgh-hgl.nl
(ma – di – woe – do – vrij)
Muziekdocent
Akke Meuris
a.meuris@deborgh-hgl.nl
(woe)