Leerkrachten

Martha Jansen
m.jansen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (ma – di -woe)

Ingrid Jager
i.jager@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (woe – do – vrij)

Lisette Kosterink
l.kosterink@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 2 (ma – di – woe)
Leerkracht groep 3 (do – vrij)

Daphne Timmerhuis
d.timmerhuis@deborgh-hgl.nl
LIO groep 2 (do – vrij)

Michelle Nollen
m.nollen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (ma – di – woe)
Leerkracht groep 4 (vrij)

Monique Leeftink
m.leeftink@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (afwezig i.v.m. ziekte)

Simone Paalhaar
s.paalhaar@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (ma – di – woe – do)

Saskia Meijer
s.meijer@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (ma – di )
Leerkracht groep 7 (woe)
Afwezig vanwege ziekte

Sabine Wessels
s.wessels@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 5 (ma – di – woe – do)

Karin Kamers
k.kamers@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 5 (vrij)

Rick Snippert
r.snippert@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 6 (ma – di – woe – do – vrij)

Sylvia van der Vegt
s.vandervegt@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 7 (ma – di – do – vrij)

Eline Gerfen
e.gerfen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 7 (woe)

Bo Smit
b.smit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (ma – di – woe – do – vrij)

Muziekdocent
Akke Meuris
a.meuris@deborgh-hgl.nl
(woe)