Leerkrachten

Claudia oude Egbrink
c.oudeegbrink@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool (ma – di – woe – do)

Linda Boone
l.boone@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool (ma – di – woe – do)

Liza Burink
l.burink@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool  (ma – di – woe – do) en BSO

Martha Jansen
m.jansen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (ma – di -woe)

Ingrid Jager
i.jager@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (woe – do – vrij)

Quinty Dikken
q.dikken@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 2 (ma – di – woe)

Sabine Wessels
s.wessels@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 2 (di – do – vrij)

Michelle Nollen
m.nollen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (ma -di – woe – do)

Linde Zweerink
l.zweerink@deborgh-hgl.nl
Leerkracht in opleiding (do-vrij)

Charlotte de Wit
c.dewit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4-5 (ma – di – woe – do – vrij)

Rick Snippert
r.snippert@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 5-6 (ma – di – woe – do – vrij)

Sylvia van der Vegt
s.vandervegt@deborgh-hgl.nl
Leerkracht (afwezig vanwege ziekte)

Karin Kamers
k.kamers@deborgh-hgl.nl
Leerkracht Schakelklas (di – woe)
Leerkracht groep 7 (vrij)

Regobert Eijkelkamp
r.eijkelkamp@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 7 (ma – di – woe- do)

Carolien Kasifa
c.kasifa@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (ma – di)

Bo Smit
b.smit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (woe – do – vrij)