Leerkrachten

Claudia oude Egbrink
c.oudeegbrink@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool (di – woe – do)


Linda Boone
l.boone@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool (ma – di – do)


Liza Burink

l.burink@deborgh-hgl.nl
Peuterspeelschool  (ma – woe) en B
SO (ma – di – woe – don – vrij)


Martha Jansen
m.jansen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1/2 (woe – do – vrij)


Martine Koomen
m.koomen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1/2 (ma – di – woe)


Mardi Molenkamp

m.molenkamp@deborgh-hgl.nl
LIO groep 3 (do -vrij)


Rick Snippert

r.snippert@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (do – vrij)


Michelle Nollen

m.nollen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (ma -di – woe)


Bo Smit
b.smit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (ma -di – woe – do)

Karin Kamers
k.kamers@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (vrij)

Charlotte de Wit
c.dewit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 5/6 (ma – di – woe – do – vrij)


Regobert Eijkelkamp
r.eijkelkamp@deborgh-hgl.nl
Leerkracht  6/7 (ma – di – woe – don – vrij)


Sara van Calker

s.vancalker@deborgh-hgl.nl
Onderwijsassistent 6/7 (ma – woe – vrij)


Sylvia van der Vegt

s.vandervegt@deborgh-hgl.nl
Afwezig vanwege ziekte


Carolien Kasifa
c.kasifa@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (ma – di – woe)


Birgit van der Steen

b.vandersteen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (do – vrij)