Leerkrachten

Claudia oude Egbrink
claudia.oudeegbrink@springhengelo.nl
Peuterspeelschool (ma-middag, di-ochtend, woe-ochtend, do-ochtend)

Linda Boone
linda.boone@springhengelo.nl
Peuterspeelschool (ma-middag, di-ochtend, woe-ochtend, do-ochtend)

Martha Jansen
m.jansen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (ma – di -woe)

Ingrid Jager
i.jager@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 1 (woe – do – vrij)

Michelle Nollen
m.nollen@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 2 (ma – di – woe)

Rick Snippert
r.snippert@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 2 (do – vrij)
Leerkracht groep 5 (ma – di)

Sabine Wessels
s.wessels@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (ma – di)

Charlotte de Wit
c.dewit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 3 (woe – do – vrij)

Simone Paalhaar
s.paalhaar@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (woe – do – vrij)

Bo Smit
b.smit@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 4 (ma – di )
Leerkracht groep 5 (woe – do – vrij)

Carolien Kasifa
c.kasifa@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 6 (ma – di – woe)

Christofer Yousef
c.yousef@deborgh-hgl.nl
LIO groep 6 (do – vrij)

Sylvia van der Vegt
s.vandervegt@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 7 (ma – di – woe – do)

Karin Kamers
k.kamers@deborgh-hgl.nl
Leerkracht Schakelklas (di – woe)
Leerkracht groep 7 (vrij)

Manon van Ravensberg
m.vanravensberg@deborgh-hgl.nl
Leerkracht groep 8 (ma – di – woe- do -vrij)